oprogramowanie

Sky-Shop – oprogramowanie do prowadzenia sklepu

Sky Shop to jedna z wielu platform, które mają za zadanie ułatwić nam założenie, a następnie prowadzenie sklepu internetowego. Czym właściwie jest ta platforma? Co warto o niej wiedzieć? I dlaczego właśnie na jej oprogramowanie warto jest się zdecydować?

Oprogramowanie Sky-Shop

Sky-Shop to w pełni autorskie oprogramowanie, które nie kopiuje żadnych innych dostępnych na rynku rozwiązań. Powstało w 2009 roku i jest wciąż ulepszane, dzięki wprowadzaniu zmian odpowiadających na potrzeby klientów. Charakteryzuje się naprawdę dużą ilość funkcjonalnych rozwiązań. Możemy przekonać się, że jest ich ponad tysiąc dwieście. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim rozwiązania mające na celu wsparcie sprzedaży oraz pozwalające na realizację masowych operacji. Zastosowane funkcje mają być wygodne dla użytkowników oraz innowacyjne.

Dlaczego oprogramowanie Sky-Shop się wyróżnia?

Oprogramowanie Sky-Shop uwzględnia aspekty, które cenią sobie klienci. Twórcy nie zapomnieli o tym, że współcześnie duże znaczenie dla wysokości sprzedaży ma wygląd witryny, dlatego też oprogramowanie wyposażone zostało w estetyczne i przyjazne dla użytkowników skórki sklepów. Co więcej, platforma umożliwia dostosowanie wyglądu strony do naszym potrzeb dzięki edytorom wizualnym. Do kolejnych zalet zaliczyć trzeba fakt, że oprogramowanie jest bardzo dobrze zintegrowane z usługami e-commerce. Integracje te dotyczą Allegro, usług kurierskich, systemów płatności, systemów księgowych, czy też porównywarek cen. System wyposażony jest przede wszystkim w integracje z hurtowniami. Te wszystkie aspekty powodują, że oprogramowanie do prowadzenia sklepu Sky Shop jest jednym z najciekawszych rozwiązań z dostępnych na rynku..

No comments have been made. Use this form to start the conversation :)

Leave a Reply